UŚMIECH DZIECI

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasi Podopieczni z radością świętowali swój dzień − Dzień Dziecka − na zorganizowanej przez nas zabawie. Każdy przedszkolak w tym dniu maszerował z plecakiem smakołyków i ulubioną zabawką na przedszkolny piknik. Zamiast codziennych zajęć dydaktycznych zaproponowaliśmy naszym Przedszkolakom liczne gry i zabawy: była muzyka, dużo balonów, bańki mydlane, chusta animacyjna, sportowy tor przeszkód. Oczywiście nie zabrakło owoców i smacznej kiełbaski w grilla. Zabawę przerwał nam deszcz więc przenieśliśmy piknik do sali gdzie wesoło świętowaliśmy dalej.

To był bardzo radosny dzień.