W ŚWIECIE MAGII

Odwiedziny prawdziwego magika w przedszkolu to na pewno wielka atrakcja. W środę 30 czerwca, nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista, który zabrał nas do świata czarów i magii. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i same czarowały. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i radości.

    Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech po czym stwierdzić można ,że występ był udany i trafiony w dziesiątkę.