KONSTYTUCJA 3 MAJA

29 kwietnia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w uroczystym apelu z okazji Święta Konstytucji 3 maja. Przedszkolaki prezentowały się niezwykle uroczyście w galowych strojach, ozdobionych kotylionami w barwach ojczystych. Z powagą i dumą odśpiewały hymn państwowy, wyrecytowały wiersz ,, Kto ty jesteś? ” i śpiewały piosenki związane z historią i symbolami narodowymi. Wykonując biało – czerwone chorągiewki i kotyliony przedszkolaki miały  okazję do rozmowy o patriotyzmie i znaczeniu symboli narodowych oraz konstytucji.