JASEŁKA

Oczekiwanie na Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych chwil w roku, na który czekamy i przeżywamy uroczyście w naszym przedszkolu. Dzieci poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, aktywnie uczestniczą w świątecznych przygotowaniach: wykonują ozdoby świąteczne, łańcuchy choinkowe uczą się najpiękniejszych kolęd. Zwyczajem naszego przedszkola są jasełka. W tym roku grupa MOTYLKI wraz z panią Czesławą Parcianą przygotowała przedstawienie jasełkowe.

Przedszkolaki ku radości swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiały historię narodzin Dzieciątka Jezus uświetnioną nowoczesnymi kolędami i pastorałkami. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Bożego Narodzenia. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty, które na koniec nagrodzone zostały gromkimi brawami przez rodziców oraz koleżanki i kolegów. Pani dyrektor podziękowała za występ i zgromadzonym złożyła życzenia świąteczne.