WIGILIA W SPP
Tradycją naszego przedszkola jest symboliczna Wigilia, którą również w tym roku przygotowano. Na udekorowanych stołach pojawiła się namiastka wigilijnych potraw. Zagościł barszcz z uszkami, rybka, i pierogi, a na deser kisiel i pierniczki oraz świeże owoce. Zanim wszyscy w odświętnych strojach zasiedliśmy do stołu złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia i podzieliliśmy się opłatkiem, a Pani Dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Wspólne śpiewanie kolęd oraz kolorowe światełka choinek wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój.









