Dnia 14 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu wspaniała uroczystość. Grupa “MISIE” wraz z rodzicami świętowała PASOWANIE na PRZEDSZKOLAKA młodszych dzieci i zakończenie roku szkolnego dzieci starszych. Scenariusz przygotowała pani Ewa Dudziak tak, żeby pokazać gościom umiejętności recytatorskie, śpiew a także grę na instrumentach perkusyjnych. Dzieci zdały egzamin doskonale za co zostały nagrodzone wielkimi oklaskami. Nie zabrakło wzruszeń.
Egzamin zdali również rodzice, którzy pokazali, że potrafią się bawić podczas wykonywania różnych zadań, za co bardzo dziękuję.
Po występach nastąpiła ceremonia pasowania przez panią dyr Hannę Cholewińską. Dzieci dumnie przyjmowali moment PASUJĘ CIĘ NA PRZEDSZKOLAKA i wszystkie odbierały dyplom i pamiątkową książkę.
Rodzice przygotowali również niespodziankę składając piękne podziękowania i kwiaty dla wychowawcy, pani dyrektor i nauczycieli, którzy z pasją zajmują się rozwojem ich dzieci.
Pogoda dopisała i wszyscy przenieśliśmy się na taras, gdzie rodzice przygotowali pyszny słodki poczęstunek i wspólnie świętowaliśmy, że mogliśmy cieszyć się rozwojem dzieci oraz możliwością oglądania umiejętności na żywo.





























