Już blisko święta i kolejny raz Rodzice i całe przedszkole przygotowało ozdoby oraz smakołyki świąteczne. Tym razem był to Jarmark bożonarodzeniowy. Wszystkim zaangażowanym i kupującym serdecznie dziękujemy. Pieniądze zebrane przeznaczone będą dla dzieci.















