Futerko Jeżyka

Dnia 18 grudnia dzieci wzięły udział w przedstawieniu teatralnym Futerko Jeżyka. Bajka w wykonaniu aktorów z Krakowa pokazała dzieciom, że każdy może być ważny bez względu na to jak wygląda. Że ważne jest jakie mamy serduszko i jak się zachowujemy wobec innych. Przebrania bohaterów i i sam przekaz wywoływały u dzieci dużo emocji czego wyrazem były głośne śmiechy a na twarzach radość, zdziwienie, zadowolenie, zatroskanie oraz zmartwienie.