KONCERT MUZYCZNY

W przedświątecznym czasie 16 grudnia odbył się koncert muzyków z Filharmonii Zielonogórskiej. Piękne utwory grane na skrzypcach i kontrabasie sprawiły że dzieci w skupieniu wysłuchały cały koncert.