dnia 08.10.2021 r grup BIEDRONKI wraz z paniami Cz.Parcianą i E. Żołnierkiewicz odwiedziły pracowników poczty z okazji Dnia Pocztowca. Pani Naczelnik pokazała dzieciom pomieszczenia w którym pracują urzędnicy poczty. Dzieci miały możliwość pogadanki z panią listonoszką, naklejania znaczków, stemplowania listów. W ramach podziękowania dzieci wręczyły paniom własnoręcznie przygotowany bukiet.




