11 października 2021 r. w naszym przedszkolu od samego rana panowała radosna atmosfera. Powodem tego był Międzynarodowy Dzień Dziewczynek. W tym uroczym dniu chłopcy złożyli życzenia swoim koleżankom i z wielkim przejęciem zaśpiewali „Sto lat”.
. Każda mała dama otrzymała medal z napisem „Super Dziewczynka” lub koronę Małej Księżniczki. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji konkurencje, wspólne zabawy taneczne i piosenki. Mali dżentelmeni nie zapomnieli również o wręczeniu swoim koleżankom upominków i samodzielnie wykonanych laurek. Na koniec imprezy na wszystkich przedszkolaków czekał przygotowany słodki poczęstunek. Tego dnia chłopcy okazali się niezwykle szarmanccy i uczynni. Na dziewczęcych buziach gościł przez cały dzień uśmiech większy niż zwykle, co świadczyło o udanej niespodziance i mile spędzonym czasie w świątecznym nastroju.























