Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek z podziękowaniem za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami i smacznymi cukierkami. Pani dyrektor Hanna Cholewińska i pan Burmistrz Stanisław Kozłowski skierowali do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego, wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.











