DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to święto w poniedziałek – 20 września. W tym dniu było bardzo wesoło. W każdej sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci. Były też zdania do wykonania. Grupa Misie wykonała swojego przedszkolaka MISIA SPIDER-MENA. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły w swoich salach i na placu przedszkolnym.