Dnia 12 listopada odbył się Festyn z okazji Dnia Niepodległości zorganizowany przez Towarzystwo Szczerbiec. Samorządowe Przedszkole reprezentowała grupę MOTYLKI i BIEDRONKI. Dzieci uświetniły uroczystość wierszem, piosenką i tańcem. Mimo chłodu wszyscy podziwiali małych artystów, którzy dzielnie dali radę z tremą i zimnem. Brawo















