MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Dzień 6 grudnia był dla wszystkich przedszkolaków bardzo wyjątkowy. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane na czerwono, a na główkach miały czapki Świętego Mikołaja lub świąteczne opaski. Odwiedził nas sam Święty Mikołaj, który w ramach wdzięczności za dobre sprawowanie dzieci, zostawił dla nich piękne upominki.

Przedszkolaki zaśpiewały wiele mikołajkowych piosenek, tańczyły świąteczne układy taneczne. Chętnie poznały również historię Świętego Mikołaja oraz opowiedziały, dlaczego jest to dla nich wyjątkowy dzień. To był bardzo magiczny czas, a wizyta Świętego Mikołaja wywoływała na twarzach dzieci olbrzymie szczęście! Zapraszamy do naszej fotorelacji.