Dnia 25 listopada grupa MISIE z wychowawczynią p. Czesławą Parcianą celebrowały Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki i uzasadniały :” dlaczego lubią misie?” Po krótkiej pogadance malowały farbami wizerunek misia. Ten dzień spędzony na przytulaniu sprawił dzieciom wiele radości.
KRASNALE ze swoją panią Dorotą Kwiatkowską obchodziły Dzień Pluszowego Misia z przyniesionym przez dzieci małym lub dużym przyjacielem Misiem. Wszystkie były wyjątkowe, każdy był inny. Dzieci najpierw oglądały bajkę pt. Miś Uszatek, a następnie kolorowały plakaty misia. Nie zabrakło tańców z misiami, piosenek i opowiada o misiach. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.
W grupie BIEDRONKI tego dnia było wyjątkowo- misiowo. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego pluszowego misia. Wszystkie dzieci wraz z wychowawcą Mileną Kwieryng wesoło się bawiły i tworzyły misiowe prace plastyczne.
Pani Ewa Dudziak witała swoje MOTYLKI w towarzystwie brązowego misia Wojtka, z kolei dzieci tego dnia przyniosły pluszowe przytulanki: białe, brązowe, miodowe i szare, duże czy małe misie, ale też zajączka, pieska czy świnkę. Po obejrzeniu bajki “Historia Pluszowego Misia” dzieci wykonały plakaty oraz indywidualne opaski i obrazki misia wyklejane, malowane i rysowane. Podczas zagadek dzieci rozpoznawały, nazywały znane im misie z bajek, Były wspólne tańce, śpiewy i wesołe zabawy oraz sesja zdjęciowa z przebraniu misia. Był to niezwykły dzień ze swoim przyjacielem.






















