DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i nowe wrażenia dla dzieci.

20 września od rana świętowaliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Panie w każdej grupie przygotowały super zabawy sportowe i taneczne. Na zakończenie spotkaliśmy się na placu by zintegrować się i wspólnie bawić przy muzyce, wykorzystując chusty animacyjne i balony. Każde dziecko otrzymało medal przedszkolaka, z którym dumnie ruszyło do domu.