Rozpoczął się rok szkolny i współpraca z aktorami teatru w Krakowie, którzy odwiedzać nas będą raz w miesiącu.
Dnia 26 września po obiedzie przyjechał do nas teatrzyk ze spektaklem Pirat i Syrenka. Dzieci miło przyjęły artystów i zainteresowaniem oglądały przeżywając historię spotkania Syrenki z Piratem oraz Neptunem. Chętnie współpracowały z aktorami i dobrze się bawiły.
















