
Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. Przedszkolaki dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy – zaprezentowały repertuar, przygotowany specjalnie dla swoich babć i dziadków, życząc im dużo zdrowia, cierpliwości i dziękując za dobre słowo, troskę i opiekę. Był to czas niezwykły. Przedszkolaki uczciły to święto składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki i pięknie tańczyły. Każda grupa przygotowała laurki oraz upominki. Był czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i rozmowy o wnukach. Był też czas na wspólne zabawy i tańce.







































