W roku szkolnym było wiele wyjątkowych dni. Był Dzień: Przedszkolaka, Chłopaka, Dziewczynek a 8 marca przypadł Dzień Kobiet. To dzień, który jest fantastyczną okazją by nauczyć dzieci doceniania kobiet, a także wręczania najbliższym upominków. To szansa, by nauczyć się, jak dzielić się z innymi i że nawet życzenia czy miły gest są już w istocie doskonałym podarunkiem. Od rana wszystkie Panie czuły się wyjątkowo otrzymując podczas powitania laurki, kwiatki i przemiły uśmiech.. Podczas krótkiego apelu śpiewane były piosenki, składane życzenia, a chłopcy wręczyli kwiaty. Nie zapomnieliśmy o małych “paniach” koleżankach, które w tym dniu również obdarowane zostały laurkami, kwiatuszkami od chłopców, a najważniejsze że wszyscy byli dla siebie mili, uprzejmi, uczynni i uśmiechnięci.











