Dzieci z grupy MISIE założyły hodowlę roślin. Wspólnie z wychowawczynią Czesią Parcianą przygotowały skrzynki z ziemią i posadziły cebulki kwiatów: hiacynty, tulipany. W pojemnikach posiały rzeżuchę. Dzieci pamiętają o podlewaniu i codziennie obserwują ich wzrost i dzielą się spostrzeżeniami.





