KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Dnia 5.12.2022r. odbył się w naszym przedszkolu po raz trzeci KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ prowadzony przez panią Ewę Dudziak. Do udziału nie trzeba było długo namawiać dzieci i rodziców, którzy po ogłoszeniu wzięli się do pracy. Bardzo dobre przygotowanie do śpiewu pięknych utworów zauważyła zaproszona do jury Pani DANUTA MAJOR, która oceniła występy na wysoki poziom. Wszystkie dzieci pięknie się przygotowały i dlatego wszystkie otrzymały dyplomy i nagrody z rąk pani dyrektor Hanny Cholewińskiej. Gratulacje dla dzieci i rodziców.