DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Już od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę! W każdej grupie przedszkolnej dziewczynki wraz z paniami odśpiewały uroczyste “Sto lat” i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia! Chłopcy otrzymali od dziewczynek laurki, od pań lub rodziców drobne upominki. We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.