W ramach projektu “Jeden, dwa, trzy- życie ratujesz TY” realizowanego przez OSP w Ośnie Lubuskim w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z panią Moniką Wilk- Kang podczas którego dzieci zostały zapoznane jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej. Spotkanie z Fantomem było bardzo ekscytujące, wzbudziło zainteresowanie i na pewno zapamiętane. Dziękujemy.


































