W związku z pandemią Mikołaj w tym roku nie dojechał do nas osobiście ale nie zapomniał o dzieciach. Otrzymaliśmy list, w którym Mikołaj obiecuje, że się z nami połączy. W piątek, 4 grudnia, w godzinach przedpołudniowych zaprosiliśmy nasze piękne małe mikołajki, elfy i krasnale na transmisję spotkania ze Św. Mikołajem. Usłyszeliśmy piękne życzenia oraz obejrzeliśmy przedstawienie “Opowieści z Laponii”. Oczywiście każde dziecko otrzymało słodką niespodziankę ufundowaną, przez Radę Rodziców. Czerwony dzień mikołajkowy był pełen wrażeń i uśmiechu.



















