BAJKOWO W BIBLIOTECE

Grupa MOTYLKI wraz z wychowawcą Ewą Dudziak w Dzień postaci bajkowych odwiedziła Dom Kultury. Panie, Asia i Kasia przywitały nas w strojach Olafa i Elzy co sprawiło, że dzieci mając na sobie przebrania wielu bohaterów poczuły się jak w bajce. Odwiedziliśmy bibliotekę i zapoznaliśmy się z katalogiem książek dla dzieci i możliwością ich wypożyczenia. Byliśmy też w salach zabaw gdzie w ciszy obejrzeliśmy film Jak powstaje książka, mogliśmy się pobawić korzystając z gier, zabawek i pluszaków. Dzieci rozwiązywały zagadki słowno-obrazkowe, opowiadały o swoich ulubionych bohaterach, ulubionych bajkach oraz miały możliwość zaprezentować swoje stroje na “bajkowym wybiegu mody”. Na koniec dzieci otrzymały upominki oraz karty czytelnika z zaproszeniem na prowadzone zajęcia i do wypożyczania książek.

To była wesoła i pouczająca wizyta. Dziękujemy.