W piątek grupa MISIE wraz z wychowawcą Ewą Dudziak postanowiła upiec ciasto z jabłkami. Według przepisu przygotowaliśmy składniki: mąkę, cukier, jaja, masło, cukier waniliowy, drożdże oraz jabłka. Dzieci podzielone na grupy chętnie zabrały się za pracę. Na zmianę mieszali produkty, obierały i kroiły jabłka. Na dobrze wyrobione ciasto, rozłożone na blachy rozłożyliśmy owoce i posypaliśmy kruszonką. Kiedy wszystko było gotowe poprosiliśmy panią Anię o upieczenie w piekarniku. Na efekty naszej pracy czekaliśmy z niecierpliwością. Kiedy ciasto było gotowe odbyła się wspólna degustacja. Ciasto z owocami własnoręcznie upieczony był pyszny!















