PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA


Dzień 21 czerwca dla grupy KRASNALI i wychowawcy pani Bożeny Wysockiej zapadnie w pamięci na długi czas. Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważne wydarzenie dla maluszków. Wspólnie przygotowali program słowno- muzyczny, który zaprezentowali przed gośćmi i rodzicami. Odbyło się oficjalne ślubowanie, a następnie pani dyrektor Hanna Cholewińska kładła ogromny ołówek na ramieniu dziecka na znak włączenia go do grona przedszkolaków, a to duży krok na ich drodze do samodzielności. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.