W dniach 22 i 23 czerwca dzieci z grup: BIEDRONKI i MOTYLKI pożegnały przedszkole. Odbyły się uroczystości pełne wzruszeń. Przedszkolaki z paniami Czesławą Parcianą i Dorotą Kwiatkowską przygotowały piękne występy artystyczne – wiersze, piosenki i tańce. Na pamiątkę ukończenia przedszkola dzieci z rąk Pani Dyrektor otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Były też życzenia i podziękowania. Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Dzieciom życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji oraz udanego startu w szkole.






