ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Dnia 28 kwietnia odbył się apel patriotyczny z okazji państwowych świąt majowych- Dzień wejścia do UE, Dzień Flagi i Uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Apel rozpoczęła pani dyrektor krótkim wprowadzeniem i odśpiewaliśmy hymn państwowy na baczność. Dzieci pięknie ubrane w stroje galowe wraz z paniami przygotowały wiersze i piosenki, które przedstawiły na apelu. Po apelu grupa MOTYLKI i BIEDRONKI wyruszyła z chorągiewkami i flagą biało- czerwonym korowodem pod pomnik PAMIĘĆ I TORZSAMOŚĆ. Po odśpiewaniu hymnu państwowego złożyła kwiaty. Następnie spotkaliśmy się z panem Burmistrzem i otrzymaliśmy flagi, które na pewno zostaną powieszone w oknach, na balkonach czy domach.