Dnia 03.05.2023r odbył się uroczysty koncert na placu przed kościołem. Kolejny już raz nasze przedszkole reprezentowała grupa MOTYLKI. Przygotowaniem do występu zajęła się pani Ewa Dudziak, która wraz z dziećmi wybrała piosenki i tańce tematycznie pasowały do koncertu. Repertuar nie był łatwy, ale dzieci pięknie się zaprezentowały. Wszyscy możemy być dumni z małych artystów.



















