TEATRZYK ” NAD WODĄ”

W środę 24 maja gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z teatru z Zielonej Góry, którzy zaprezentowali naszym przedszkolakom Bajkę pt. “Nad wodą”. Dzieci dowiedziały się o tym, że warto być uważnym i przestrzegać ustalonych zasad nad wodą. Poznały znaki , tablice informacyjne znajdujące się nad wodą. Kontakt z teatrem od wczesnych lat życia dziecka sprzyja poznawaniu środków wyrazu artystycznego. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami. Po powrocie do sal dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami.