DZIEŃ BIBLIOTEKARZA

Książka to przyjaciel każdego dziecka

8 maja obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji nasze przedszkolaki wybrały się z wizytą do Biblioteki w Miejskim Domu Kultury. Pani Kasia i Pani Ola opowiedziały dzieciom o pracy Bibliotekarza. Dzieci utrwaliły też wiedzę na temat korzystania z zasobów bibliotecznych. Panie przygotowały dla nas zajęcia plastyczne oraz wesołą zabawę. Pan dyrektor przeczytał bajkę, którą dzieci wybrały. Był to mile spędzony czas.