HURA!!! JUŻ WAKACJE

Dzieci z grupy MISIE wraz z wychowawczynią dnia 23 czerwca z okazji zakończenia roku szkolnego wybrały się na słodkie desery lodowe. Uśmiechu i radości było co niemiara, gdy dzieci głosowały i argumentowały, które smaki i posypki były najlepsze. Dziękujemy i życzymy smacznego .