Grupa KRASNALE wybrała się na lody do restauracji JASKÓŁKA, by miłym gestem od rodziców zakończyć rok szkolny. Dzieci były radosne i zadowolone. Dziękujemy rodzicom nie tylko za lody, ale za cały rok współpracy z przedszkolem.
Grupa KRASNALE wybrała się na lody do restauracji JASKÓŁKA, by miłym gestem od rodziców zakończyć rok szkolny. Dzieci były radosne i zadowolone. Dziękujemy rodzicom nie tylko za lody, ale za cały rok współpracy z przedszkolem.






