BIEDRONKI KOŃCZĄ PRZEDSZKOLE

Dnia 20 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez starsze dzieci z grupy BIEDRONKI. Dzieci wraz z panią Mileną Kwieryng i Ewą Dudziak przygotowała z dziećmi program artystyczny, w którym wiersze i piosenki wyraziły podziękowania dla wszystkich zaproszonych gości, czyli rodzicom, wychowawcom i całemu personelowi przedszkola. Dzieci młodsze wręczyły własnoręcznie wykonaną niespodziankę. Uroczystość rozpoczęliśmy hymnem a następnie zabrał głos Pan Burmistrz Stanisław Kozłowski, który życzył udanych wakacji i powodzenia w ZERÓWCE i wręczył upominki.

Po występach zabrała głos pani dyrektor gratulując występu i życząc wypoczynku, w czasie którego dzieci nabiorą energii i zapału do nauki i zabaw już w szkole!

Na zakończenie absolwenci otrzymali foto-książkę z dyplomem ukończenia przedszkola oraz upominki od Rady Rodziców. Wszyscy zostali zaproszeni na tort i słodki poczęstunek.