21
czerwca odbyła się ,,Uroczystość Zakończenia Przedszkola”
dzieci z grupy MOTYLKI, które żegnały się ze swoimi paniami i
całym personelem oraz kolegami i koleżankami.
Uroczystość
rozpoczęła się POLONEZEM wykonanym przez grupę. Po odśpiewaniu
hymnu państwowego zabrał głos pan Burmistrz Stanisław |Kozłowski,
który złożył życzenia i wręczył podarunki.
Poprzez taniec, piosenki i wiersze dzieci ciepłym słowem wyraziły swoją wdzięczność wszystkim, którzy włożyli trud w ich wychowanie, w przygotowanie do nowego etapu edukacyjnego, za okazywany uśmiech, za opiekę, życzliwość i pomoc w codziennym życiu przedszkolaka. Oczywiście dzieci podziękowały rodzicom i wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu. Wychowawczyni Pani Ewa Dudziak podziękowała wszystkim zaproszonym gościom, Rodzicom, Sponsorom, Pani dyrektor oraz Panu burmistrzowi za wsparcie podczas realizacji założeń w trakcie trzech lat. Rodzicom w szczególności za czynny udział w projektach, zaangażowanie we wszystkich działaniach promujących przedszkole w gminie i poza nią.
Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały.
Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.
Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy wraz z foto-książką ukończenia przedszkola oraz upominki od Rady Rodziców.
Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Po występach i życzeniach do sali wjechał tort w blasku sztucznych ogni i wszyscy udaliśmy się na słodki poczęstunek.




























