Przez trzy lata grupa MOTYLKI bardzo się zżyła, dlatego po oficjalnej uroczystości w przedszkolu rodzice zorganizowali dla dzieci i nauczycieli niespodziankę. Popołudniu wszyscy zebraliśmy się na placu straży, gdzie ustawiony był dmuchany zamek, rozłożone koce, a z daleka zapraszał pachnący grill ze smakołykami oraz stoły z ciastem i łakociami. Znane rytmy zapraszały do zabaw tanecznych.
Był to czas podczas którego dzieci mogły się dobrze bawić, a rodzice z wychowawcą wspominać, rozmawiać na temat wydarzeń, zachowań i zmian dzieci przez trzy lata. Mieliśmy tych wydarzeń bardzo dużo więc było wesoło. Wszyscy doszliśmy do wniosku, że dzieci są dobrze przygotowane do kolejnego etapu edukacji w zerówce.
Jako wychowawca jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i miły czas oraz dobre słowa, które motywują do dalszej pracy.

































