Tradycyjnie jak co roku dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Akcji Sprzątania Świata, której celem jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko.
W tym roku Panie E. Dudziak i D. Kwiatkowska przygotowały dla dzieci zadanie w formie heppeningu i rozsypały różne odpady na placu. Po zajęciach ekologicznych w sali dzieci z grupy KRASANALE i MISIE sprawdziły swoje wiadomości z umiejętności segregowania odpadów na placu przedszkolnym. Dzieci z radością włączyły się do akcji by posprzątać plac do zabawy. W nagrodę za sprawne uprzątnięcie był słodki poczęstunek i zabawy ruchowe oraz bańki mydlane.













