Dnia 21 września grupa MISIE z SPP w Ośnie Lubuskim uczestniczyła w w wykopkach w Połęcku. Dzieci zbierały ziemniaki w wysłuchały części edukacyjnej. Następnie był czas na konkurencje sportowe i MISIE sprawdziły swoją spostrzegawczość podczas rzutu ziemniakiem do celu. Zwiedziły budynki Gospodarstwa, obserwowały pracę maszyn rolniczych. Poznały proces sortowania i przechowywania ziemniaków. Warsztaty zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i poczęstunkiem przygotowanym przez właścicieli gospodarstwa. Z medalami i wiaderkami pełnych ziemniaków wróciliśmy do przedszkola.
Dziękujemy Pani Marioli i Panu Radkowi z mile spędzony czas.
Na pewno wrócimy !



































