Dnia 30.09 odbyło się pierwsze przedstawienie teatralne pt. SKARB PIRATÓW. Aktorzy w bajkowy sposób zapoznali dzieci z królem mórz i oceanów Posejdonem, opowiedzieli o poszukiwaniu skarbów i rozbitku oraz papudze kapitana statku. W ciekawy sposób dzieci dowiedziały się na czym polega prawdziwa przyjaźń. Z obserwacji dzieci można powiedzieć że przedstawienie sprawiło dużo radości
Był to pierwszy z co miesięcznych przedstawień w roku szkolnym, które będą się odbywać w naszym przedszkolu.













