Grupa MOTYLKI dołączyła do ogolnopolskiej akcji CZTAMY GŁOŚNO i 29.09.2025r zaprosiła do nas Panią Basię P. która na początku przedstawiła się i opowiedziała o swojej pracy z dziećmi jako nauczyciel.
Było to ciekawe i miłe spotkanie. Pani Basia przygotowała dla dzieci ciekawą książeczkę o wyderkach, która bardzo zainteresowała dzieci. Opowiadania w ciekawy sposób pokazały jak pokonywać strach, w jaki sposób pomagać i wspierać się wzajemnie. Zachowania wyderek uczyły jak ważna jest rodzina. Dzieci doskonale zrozumiały tekst i wyciągnęły wnioski, a przy okazji poznały życie wydr. Pani Basia przygotowała zagadki i zabawę ruchową podczas których dzieci wykazały się wiedzą i sprawnością ruchową. Na zakończenie był słodki poczęstunek a w podziękowaniu dzieci zaśpiewała, zatańczyły i wręczyły symboliczny upominek.
Dziekujemy pani Basiu.
















