Kolejny rok nasze przedszkole włączyło się do akcji KASZTANKI DLA MALWINKI.
Zapraszamy wszystkich chętnych do przynoszenia kasztanów żeby pomóc dziewczynce.
My na spacerze też zbieramy i sprawia to dzieciom dużo radości.
Kasztany zostawiamy przy budynku na parkingu
Dziękujemy



