W dniu 27 listopada wybraliśmy się z dziećmi z SPP do Biblioteki Miejskiej, gdzie spotkaliśmy się z ciepłym i życzliwym powitaniem przez panie bibliotekarki. Dzieci miały możliwość przejść się między regałami, z wielkim zainteresowaniem oglądały książki znajdujące się na półkach. Dzieci dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Nie zabrakło również wspólnej zabawy. Na zakończenie wycieczki dzieci wykonały piękne ilustracje na temat ulubionego bohatera z bajek. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy i medalem, ale przede wszystkim z obietnicą, że wrócimy jeszcze do biblioteki.








