SPRZĄTANIE ŚWIATA

W dniu 22 września 2025 roku grupa Misie wzięły udział w ogólnopolskiej akcji “Sprzątanie Świata”. Dzieci z zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy uczyły się, jak ważne jest dbanie o czystość otoczenia oraz segregacja śmieci. Podczas spaceru przedszkolaki zbierali odpady w pobliżu przedszkola, a także rozmawiali o tym, jak na co dzień można troszczyć się o środowisko.