Dzień Przedszkolaka, który obchodzimy 20 września to święto radości i beztroski. To także dobry moment, aby przypomnieć, jak ważne są miejsca, w których dzieci spędzają pierwsze lata swojego życia. W tym roku Dzień Przedszkolaka wypada w sobotę dlatego już w piątek 19 września bawiliśmy się wesoło.
U MOTYLI były balony, zawody sportowe, tańce i zabawy plastyczne. W zespołach wykonaliśmy dziewczynkę i chłopca wg pomysłu dzieci, na tablicy kończyły obrazek rozwijając swoją wyobraźnię. Dzieci sprawdziły się w umiejętności pierwszej pomocy grając rolę ratownika i poszkodowanego. Wykazały się podczas współpracy w zadaniach tanecznych, sportowych i plastycznych.
Podczas przerw między zadaniami były owoce i energetyczne słodkości a na zakończenie wszyscy otrzymali medal Wyjątkowego Przedszkolaka za odwagę, koleżeńskość i radość spędzania czasu razem.





























