KUBUŚ PUCHATEK

Nasze przedszkolaki świętowały dzień Kubusia Puchatka na wesoło. Zaprosiliśmy Panie z biblioteki które przygotowały dla dzieci bardzo ciekawe spotkanie z postacią misia o małym rozumku, który wraz z przyjaciółmi zamieszkuje Stumilowy Las ze swoimi przyjaciółmi.

Na początek rozwiązywaliśmy kilka zagadek, omówiliśmy sobie dokładnie misia, jego wygląd oraz to, jakie emocje towarzyszą nam, gdy słyszmy o Puchatku i gdy go widzimy. Kilka zadań ruchowych było wstępem do słodkiej niespodzianki. Nie zabrakło również przysmaku Kubusia Puchatka czyli miodu. Na koniec każde dziecko otrzymało dyplom, a maluszki balony. Dzieci w grupach nadały barwy smutnej czarnobiałej postaci i pokolorowały Kubusia Puchatka. Pani Ewa Dudziak przygotowała wesołą fotobudkę w której chętnie dzieci pozowały do zdjęć. Możemy śmiało powiedzieć, że ten dzień zaliczamy do udanych i na stałe wpisujemy w kalendarz naszych nietypowych dni.