KOSTYTUCJA 3 MAJA

Dnia 30 kwietnia odbył się uroczysty apel patriotyczny z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz dnia Flagi. Wszystkie dzieci pięknie ubrane na galowo wyraziły swój patriotyzm wierszem, piosenką oraz tańcem.

Po uroczystości wyruszyliśmy pod pomnik PAMIĘĆ i TORZSAMOŚĆ, gdzie odśpiewaliśmy hymn oraz złożyliśmy kwiaty. Na placu przed Urzędem Miasta wykonaliśmy taniec z flagą.