Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom
wesołych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.
Nabieramy sił i do zobaczenia we wrześniu.
Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom
wesołych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.
Nabieramy sił i do zobaczenia we wrześniu.











