Dnia 8 listopada odbyła się akademia z okazji Odzyskania Niepodległości. Po odśpiewaniu hymnu każda grupa przedstawiła przygotowane wraz z wychowawcami program artystyczny. Dzieci pięknie prezentowały wiersze, piosenki i tańce. Uroczystość napewno zostanie zapamiętana a dzieci już wiedzą co to jest NIEPODLEGŁOŚĆ














